Каrjera

Viens no svarīgajiem BMA resursiem ir tās darbinieki. „Baltijas Mediju Alianse” komanda – tie ir vairāk nekā 200 talantīgi profesionāļi. Mēs augam un attīstāmies, tāpēc mūsu durvis ir atvērtas enerģiskiem un perspektīviem savas jomas speciālistiem. Ja jūs meklējat jaunu darbu, jums interesē jaunrade un piemīt vēlme, lai jūsu prasmes mainītu šīs kompānijas izvēlēto ceļu – tad esat īstajā vietā.

Mediju koncerns BMA ir viens no mediju tirgus līderiem, kas apmierina visprasīgāko skatītāju un lasītāju prasības. Savu darbu mēs veicam ar entuziasmu, prieku un radošumu. Mūsu mediju skaits arvien palielinās, tanī skaitā gan analogajā, gan digitālajā TV apraidē. Mums nepieciešami mērķtiecīgi un radoši cilvēki, kuri gatavi palīdzēt noturēt līderpozīcijas. Tā kā mūsu pārdodamie pamatprodukti atteicas uz izklaides jomu, tad ir svarīgi, lai arī mēs paši gūtu iespējami daudz prieka no darba, kuru veicam. Tas tiešā veidā ietekmē mūsu darba rezultātu! Mēs meklējam cilvēkus, kuri jau šodien vēlas radīt nākotnes medijus! Televīzijas programmu plānošana, ziņu veidošana, tehniskais darbs ētera studijā, mārketings un digitālie mediji – BMA piedāvājumu klāsts var būt ļoti plašs!

Mēs arvien esam jaunu talantu meklējumos, kuri var iedvesmot mūs uz svaigām idejām un radošiem projektiem, kas ir nākotnes veiksmes pamatā. Jūsu īpašās zināšanas un procesu izpratne palīdzēs mums sekmīgāk integrēties šajā nemitīgi mainīgajā pasaulē. Mainiet mūs – mēs ticam, ka pārmaiņas ir uz labu!

Ne vienmēr izšķiroša ir jūsu iepriekšējā pieredze. Svarīga ir jūsu individualitāte un attieksme pret darbu kopā ar zināšanām, iztēli un izlēmību. Piebiedroties mūsu komandai aicinām potenciālos kolēģus no visas Baltijas. Mūsu mērķis saistībā ar ikvienu vakanci ir – atrast vislabāko kandidātu no iespējamajiem. Nav nozīmes ne etniskajai, ne reliģiskajai piederībai vai kādām citām iezīmēm vai statusam, izšķiroša ir jūsu spēja būt sekmīgam darbā.

Lai kādi būtu jūsu karjeras plāni, mēs varam jūs atbalstīt. Lai kurp jūs vēlētos doties, mēs varam piešķirt tam virzienu. BMA ir bijusi laba skola daudzām Baltijas mediju vidē tagad populārām personībām. BMA vēlas, lai mūsu personāls būtu nozarē labākais. Tāpēc BMA var tuvināt jūs karjeras sapņu piepildījumam.

Elastīgi personāla pārvaldes risinājumi vienmēr palīdz mums atrast pareizo izeju no sarežģītām ikdienas darba problēmām. Vismaz reizi gadā mēs rīkojam BMA Baltijas mēroga kolektīva saliedēšanas (team building) pasākumus, kuru scenāriji ikreiz ir savādāki. Tie ietver treniņus, smadzeņu vētras, intelektuālās biznesa spēles, fiziskās aktivitātes un sporta sacensības. To mērķis – neformālā atmosfērā pārvarēt komunikācijas sarežģījumus, apmainīties ar praktiskajām iemaņām, iedzīvināt uzticības pilnas attiecības starp struktūrvienībām, atklāt kolēģu talantus.

Amata pozīcijas, uz kurām konkursi tiek organizēti visbiežāk:

Mediju plānotājs (TV reklāmu plānotājs)

Ētera studijas inženieris

Sekretārs-tulks

Televīzijas žurnālists

TV reklāmas pārdošanas menedžeris

Jūs varat atsūtīt savu CV un motivācijas vēstuli, norādot vēlamo amatu. Ja mums radīsies kāda Jums piemērota vakance, mēs sazināsimies ar Jums.