PBK Ziemassvētku programma tapusi ar aktīvu skatītāju līdzdalību

urgant NY

Pirmais Baltijas kanāls (PBK) Ziemassvētku brīvdienām no 24. līdz 27. decembrim sagatavojis skatītāju vēlmēs balstītu programmu. Kanāla cienītāji savus ieteikumus pauda PBK Facebook lappusē un elektroniskā pasta vēstulēs. Tādējādi skatītāji kļuvuši par lielās svētku raidījumu programmas līdzautoriem.

Tā piektdien, 25. decembrī 12:15 ēterā tiks demonstrēts vispopulārākais 2015. gada raidījuma izlaidums – satīriķa Genādija Hazanova jubilejas svinības pārvērtību šovā “Mats matā”. Stafeti vispirms 17:55 pārņems “Humora festivāls”, kurā īstu svētku atmosfēru uzburs populārākie humoristi, bet pēc tam 20:40 sekos leģendārās ētera personības Leonīda Jakuboviča vadītais šovs “Brīnumu lauks” ar visdažādāko pārsteigumu buķeti. Bet arī tas vēl nav viss! Rudenī skatīšanās rekordus uzstādīja humora koncerts “Vetrova jubileja”. Tas programmā iekļauts 21:55.

Sestdiena būs īpaša ar to, ka tajā būs skatāmi fināla raidījumi iemīļotiem un populāriem televīzijas šoviem. Skatītājus gaida tikšanās ar “Ekstrasensu cīņa. Savējie pret svešajiem” noslēguma cīņas dalībniekiem un intelektuālās spēles “Kas? Kur? Kad? ziemas spēļu sērijas fināls. Svētdien programmā ietverts daudzu skatītāju ieteiktais muzikālā šova “Divas zvaigznes” Jaungada raidījums un daudzsēriju melodrāma “Nakts bezdelīgas” ar Tatjanu Arntgolcu galvenajā lomā. Tās noslēguma sērijas būs skatāmas svētdien.

PBK programmu direktors Valērijs Vēveris: “Gada nogalē mēs turpinām savulaik veiksmīgi aizsākto praksi veidot programmu tīklu, balstoties skatītāju rekomendācijās. Tā vasarā Jūrmalā notika Laimas Vaikules koncerts, kura informatīvais atbalstītājs bija Pirmais Baltijas kanāls. Mūsu skatītāji bija ieinteresēti redzēt tā televīzijas versiju. Šāda iespēja radās, un mēs koncertu iekļāvām 18. novembra svētku programmā. Arī Ziemassvētku programma veidota, ņemot vērā skatītāju vēlmes. Mēs ceram, ka tā iegūs plašas auditorijas atzinību”.