PBK sveic jubilejā Raimondu Paulu!

R. Pauls_Atgriesanaas

Pirmais Baltijas kanāls sveic Maestro Raimondu Paulu 80 gadu jubilejā! Šajā saistībā ceturtdien, 14. janvārī, 14:55 ēterā tiks demonstrēta dokumentālā filma “Raimonds Pauls. Maestro atgriešanās”. Bet sestdien, 16. janvārī, 12:20 notiks projekta “Miljons sārtu rožu” pirmizrāde. 

“Miljons sārtu rožu” – tā ir iespēja teikt Maestro sirsnīgus, pateicības pilnus vārdus. Filmā savās pārdomās dalās Alla Pugačova, Laima Vaikule, Valērijs Ļeontjevs, Iļja Rezņiks, Igors Krutojs, Kristīna Orbakaite, Sergejs Lazarevs, Jurijs Nikolajevs, Ivars Kalniņš un Jānis Streičs.  Katram no viņiem dzīvē bijuši spilgti un neaizmirstami notikumi, kas nesaraujami saistīti ar Raimondu Paulu.

Alla Pugačova: “Kad viņš pieskaras taustiņiem – viņam līdzvērtīgu nav… Viņš ir izcils melodists! Pauls vispār ir izcila personība ne tikai savai valstij, bet visiem pasaules mūziķiem.”

“Viņam ir unikāla muzicēšanas maniere, unikāls skaņas interpretējums, viscaur savdabīga, tikai Paulam raksturīga ritma izjūta,” – apgalvo Valērijs Ļeontjevs. “Un vēl viņam piemīt īpašs talants – spēja atklāt māksliniekus. Raimonda pieskāriens – un mākslinieks kļūst populārs!”, – piebilst Laima Vaikule.

Skatieties Raimondam Paulam veltītās dokumentālās filmas “Pirmajā Baltijas kanālā”!