“Pirmais Baltijas Kanāls” ēterā Lietuvā atjauno vietējo ziņu pārraidi krievu valodā “Lietuvas laiks”

LIT_VREMJA_660x440_RU

Š.g. 15.februārī pēc plānotās pārstrukturizācijas TV kanāla “Pirmais Baltijas Kanāls” ēterā Lietuvā tiek atjaunota vietējo ziņu pārraide krievu valodā “Lietuvas Laiks”. Arī turpmāk, tāpat kā līdz šim, “Lietuvas laiks” būs skatāms “Pirmais Baltijas Kanāls” ēterā Lietuvā katru darba dienas vakaru pl. 20:40.

 

Ziņu pārraide krievu valodā “Lietuvas Laiks” vairāk nekā 12 gadu laikā kopš tās dibināšanas 2003.gadā Lietuvas mediju telpā ir bijusi vienīgā vietējo ziņu TV pārraide krievu valodā. 2015. gada nogalē tika pieņemts lēmums pārraidi slēgt pārstrukturizācijai. Tagad, kopš š.g. 15.februāra, “Lietuvas laiks” atgriežas PBK Lietuva ēterā un, tāpat kā līdz šim piedāvās saviem skatītājiem iespējami daudzpusīgu skatījumu uz vietējiem Lietuvas notikumiem krievu valodā. “Pirmais Baltijas Kanāls” ir gatavs arī turpmāk piedāvāt izteikšanās platformu dažādu viedokļu pārstāvjiem un veiksmīgi strādāt kā komunikāciju kanāls saziņai ar Lietuvas nenacionālo iedzīvotāju daļu.

 

“Pirmais Baltijas Kanāls” Ziņu dienesta vadītāja Jūlija Pirogova: “Laika posmā kopš šā gada sākuma mēs esam saņēmuši neskaitāmus mūsu skatītāju zvanus un vēstules. Mēs saprotam, cik liela vieta un nozīme Lietuvas krievu valodā runājošās iedzīvotāju daļas dienaskārtībā ir viņu ierastajam, Lietuvā vienīgajam, TV ziņu raidījumam krievu valodā. Mēs patiecamies saviem skatītājiem par atbalstu un kopš š.g. 15.februāra “Lietuvas laiks” atkal turpinās vispusīgi informēt savus skatītājus un, protams, aizstāvēt viņu intereses.”

 

Par „Pirmais Baltijas kanāls”

„Pirmais Baltijas Kanāls” (PBK) ir Latvijā reģistrēts informatīvi izklaidējošs komerctelevīzijas kanāls visai ģimenei, kas apraidi Baltijas valstu plašsaziņas līdzekļu vidē sāka 2002. gada 4. septembrī. PBK programmu pamatu veido no pasaules lielākajiem TV satura ražotājiem iepirktas vērienīgas un spilgtas pasaulē populārāko šovu adaptācijas, filmu un seriālu pirmizrādes, daudzveidīgas informatīvās, muzikālās, humora un citas autorprogrammas, kā arī katras Baltijas valsts Ziņu dienesta veidotie ziņu un analītiskie raidījumi un autorprogrammas. Vairāk informācijas: www.1tv.lv