Pirmais Baltijas kanāls jauno sezonu atklāj ar jauniem projektiem, vadītājiem un pirmizrādēm!

jauna_sezona_680x350

Ievērojot  tradīcijas, Pirmais Baltijas kanāls (PBK), uzsākot jauno sezonu, ir sagatavojis vairākas šovu pirmizrādes un jaunās sezonas skatītāju iecienītākajām programmām, iemīļotajiem šoviem. Kā arī neesam aizmirsuši par laba kino cienītājiem – arī šajā sezonā PBK ir parūpējies, lai skatītāji varētu vērot jaunākās sezonas jau iemīļotiem seriāliem, kā ir sagatavojis pārsteigumus izcila kino mīļotājiem.

Sezonu nemainīgi  atklās Ivans Urgants  ar savu šovu “Vakara Urgants”  jau 2. septembrī savā speciālizlaidumā!

Šajā sezonā Pirmais Baltijas kanāls turpinās demonstrēt skatītāju iemīļoto kulinārijas šovu, kurš veidots Latvijā – “Tas ir garšīgi”. Šova pastāvīgā vadītāja būs jau iemīļotā Jeļena Gricuka, kura kopā ar pavāri Diānu uzņems slavenus gan pašmāju, gan ārzemju viesus, pārsteigs ar jauniem ekspertiem studijā un ievadīs skatītājus jaunā garšu pasaulē, lutinās ne tikai ar jauniem un izsmalcinātiem ēdieniem, bet arī ar garšīgiem stāstiem par viesiem. Kā arī skatītāji varēs sekot līdzi dalībnieku jaunākajiem izaicinājumiem kulinārijas šovā “Labākais no šefpavāriem” otrajā sezonā. Pasaulē populārā šova ukraiņu versija šoreiz noritēs ar devīzi ”Garšas revolūcija”.

Sezonas gaidītākā pirmizrāde – pārvērtību šovus ”Mats matā”. Šīs pārvērtības būs īstas “Titānu cīņas”, kur mūs gaidīs Krievijas estrādes labākie no labākajiem, tāpēc jautri un patīkami vakari garantēti visiem. Iepriekšējo izlaidumu uzvarētāji un  līderi noskaidros, kurš no viņiem var pretendēt uz talantīgākā pārvērtību meistara titulu. Savukārt skatuves un sporta zvaigznes izaicinās savas spējas un viens otru jaunajā “Ledus laikmeta” sezonā, jau sestajā pēc kārtas.

Viens no sezonas lielākajiem atklājumiem būs jaunais šovs “Par mīlestību”, kura vadītājs ir neatkārtojamais un azartiskais Sergejs Šnurovs no populārās grupas “Ленинград”. Šis būs īsts izaicinājums, jo skatītāji un Šnurova daiļrades cienītāji viņu ir pieraduši redzēt dumpinieka tēlā, bet šovā, kopā ar žurnālisti  Sofiko Ševardnadze, viņš stāstīs un palīdzēs atrast īstu mīlestību. Pirmais raidījums jau 5. septembrī.

Mistikas šovs ”Ekstrasensu cīņas” atklās 15. jubilejas sezonu. Noslēpumainākajā ukraiņu versijas TV pārraidē satiksies cilvēki ar pārdabiskām spējām no visas pasaules. Atklājumi, pārdabiski tēli un nesaprotamas parādības pavadīs visu šova sezonu, kas skatītājiem neļaus atraut acis no ekrānā notiekošā.

Smiekli izglābs pasauli! Arī jaunajā sezonā PBK ēterā skatītāji varēs no sirds izsmieties. Pirmizrādi ēterā piedzīvos ukraiņu producentu humoristiskais šovs “Sasmīdiniet komiķi” – kur vienkārši cilvēki ar lielisku humor izjutu centīsies sasmīdināt populāros komiķus – vai viņiem tas izdosies? Skatīsimies kopā un noskaidrosim. Kā arī jau iemīļotās humora programmas skatītājiem garantēs labu garastāvokli brīvdienu vakaros.

Nemainīgi darba dienu vakaros pēc ziņu izlaiduma “Latvijas Laiks” mēs esam sagatavojuši labākos seriālus saviem skatītājiem – šobrīd dārgākais Krievijā ražotais seriāls “Mata Hari”, jaunā “Okšķeris” sezona – trešā pēc kārtas, viena no gaidītākajām seriālu jaunajām sezonām “Mažors 3”, “Noslēpumainā kaislība”, traģiskais stāsts “Aiziet, lai atgrieztos”, dinamiskā daudzsēriju filma “Sievu dumpis jeb Karš Novoselkovā”, dinamiskie seriāli “Inkvizitors”, “Komanda 8” un daudzas citas pirmizrādes. Lielisks scenārijs, izcilas aktiermeistarības paraugstundas un pārdomātas sižeta līnijas – bauda gan kino mīļotajiem, gan mierīgu vakaru cienītājiem pie TV ekrāniem.

Pirmais Baltijas kanāls vienmēr ir gatavs piedāvāt saviem skatītājiem labākos izklaidējošos un informatīvos raidījumus, kas radīti Eiropā!

Programmu atkārtojumus un Pirmā Baltijas kanāla tiešraidi, jūs variet skatīties arī www.tvdom.tv portālā.