Šovs “BALSS” atgriežas Pirmā Baltijas kanāla ēterā!

webgolos_fullscreen_980x510_lv2

Turpmāk sestdienās Pirmā Baltijas Kanāla ēterā skatītājiem būs iespēja sekot līdzi jaunajai – 5. sezonai šovam “BALSS”. 10. septembrī 17:50 būs skatāma šova pirmizrāde, savukārt turpmāk šovs būs redzams katru sestdienu plkst. 20:30. Pēc publiski pieejamās informācijas, esam noskaidrojuši, ka arī latviešu dziedātāja Aminata centīsies iekļūt to dalībnieku vidū, kas varēs mācīties pie atpazīstamiem mentoriem.

Šova “BALSS” vadītājs, tā pat kā iepriekšējās sezonas, būs harizmātiskais aktieris un raidījumu vadītājs Dmitrijs Nagijevs. Šova 5. sezonas mentori būs Dima Bilans, Poļina Gagarina, Leonīds Agutins un Grigorijs Ļepss. Šovam tika iesūtīti vairāk nekā 14 tūkstoši pieteikumu, savukārt uz noklausīšanos tika uzaicināti tikai pāris simti dalībnieku, kuri pārstāv Krieviju, Latviju, Baltkrieviju. Ukrainu, Gruziju, Kubu un ASV.

Šovs “BALSS” ir Krievijas adaptētā versija populārajam šovam The Voice, kurš tie rādīts vairākos desmitos valstu. Pirmā šova “BALSS” sezona, 2012. gadā, pagāja ar grandiozām ovācijām no TV skatītājiem. Kopš tiem laikiem, šovam ir augsti reitingi un katru gadu iespējams sekot līdzi jaunākajai sezonai. Šova trešajā sezonā viens no dalībniekiem bija mūsu Intars Busulis.

Pirmajās trīs šova sezonās mentori bija nemainīgi: Aleksandrs Gradskijs, Leonīds Agutins, Dima Bilans un Pelageja. Savukārt 2015. gadā jau bija vērojamas izmaiņas mentoru vidū. Šajā sezonā ir atgriezušies skatītājiem tik iemīļotie mentori Leonīds Agutins un Dima Bilans, savukārt no iepriekšējās sezonas nemainīgi palikuši Grigorijs Ļepss un Poļina Gagarina.

Šova tiešraidei un arhīviem iespējams sekot līdzi arī mūsu mājas lapā www.tvdom.lv.