Pirmā Baltijas kanāla sezona tiek atklāta kā skatītākajam kanālam valstī.

untitled

Pēc TNS septembrī apkopotajiem TV kanālu auditorijas datiem, skatītākais TV kanāls, jau trešo mēnesi pēc kārtas, ir Pirmais Baltijas Kanāls, kura skatīšanās laika daļa augustā bija 11%. Televīzijas sezonas sākums ir novērots visās televīzijās, tomēr tieši PBK piedzīvoja vislielāko auditorijas pieaugumu +1.2% 

Pirmais Baltijas kanāls ir saglabājis līdera pozīciju arī sezonas pirmajā mēnesī – septembrī. Arī skatītāko programmu topā 20, pēc TNS Latvia datiem, PBK skatītākās programmas bija koncerts “Raimonda Paula Jubilejas Vakars” un seriāls “Mīļā skolotāja”.

Oļegs Solodovs, SIA Baltijas Mediju Alianse, valdes priekšsēdētājs: “Jaunajā sezonā, Pirmajā Baltijas Kanālā, skatītāju pārsteidzām ar maksimāli piesātinātu programmu, ko lielā mērā veido lielie šovi, kuros piedalās Latvijā pazīstamas un populāras personas. Šovā “Balss” (“Голос”) aklās noklausīšanās pārvarēja Aminata un iekļuva Poļinas Gagarinas komandā, šovā “Ledus laikmets” (“Ледниковый период”) piedalās ne tikai dalībniece no Latvijas, bet arī no Lietuvas. Savukārt šovā “Mats matā” (“Точь-в-точь”) gaidām parādāmies Intaru Busuli. Protams, ka mēs saprotam, ka skatītājam ne mazāk svarīgi par kvalitāti ir arī stabilitāte, tāpēc esam priecīgi, ka jaunajā sezonā mūsu darba dienu programma ir stabila un zināma, ar pāris spilgtiem jaunumiem, piemēram, sarunu šovs “Par mīlestību” jau pēc pirmajiem raidījumiem ieguva stabilu skatītāju atbalstu. Ēterā ir atgriezušās jaunās sezonas “Moderns Spriedums”, “Vīrieši un sievietes”, “Precamies!” un “Lai runā!”. Nevaru neatzīmēt septembra lepnumu par mūsu “Latvijas Laiks” ziņu komandas sasniegumu – darbs žurnālistikā mūsu komandai tika novērtēts ar starptautisko apbalvojumu “TEFI sadraudzība”.”

Pirmais Baltijas Kanāls arī oktobrī saviem skatītājiem piedāvās pirmizrādes, filmas, seriālus un dažāda formāta kultūras notikumu atspoguļojumus. Viens no jaunumiem ir mūsu pašu veidotā kulinārijas sarunu šova “Svaigs un Garšīgs” jaunā sezona, kur varam atklāt, ka pirmie visi ir Aminata, Jānis Stībelis un daudzi citi Latvijā un pasaulē atzīti mākslinieki.