Pirmajā Baltijas kanālā startē skatītāju iecienīto talantu šovu jaunā sezona!

web_Lucse_Minuta2_725x405px

Februāra pirmo nedēļu Pirmajais Baltijas kanāls atklāj ar populāro televīzijas šovu “Minūte slavas” un “Vislabākais!” jaunajām sezonām.

Jubilejas sezonas pirmizrāde talantu šovam “Minūte Slavas”, ar kuru televīzijas skatītāji iepazinās pirms 10 gadiem, sāksies sestdien, 4. februārī, pulksten 20:20. Šovā piedalās cilvēki ar unikālu talantu vai neparastām spējām. Simtiem pretendentu dalībai “Minūte slavas” jubilejas sezonā izgāja stingru ārpusētera atlasi un gatavi skatītājiem atklāt visas iespējamās cilvēka iespēju šķautnes iepriekšējā atlasē, ceturtdaļfinālos, pusfinālos un finālā, kur uzvarētāju gaida slava un ievērojama naudas balva. Priekšnesumus vērtēs Sergejs Jurskis, Vladimirs Pozners, Sergejs Svetlakovs un Renāte Ļitvinova. Jubilejas sezonu vadīs Mihails Bojarskis. “Minūte slavas” ir slavenā formāta “Britain’s Got Talent” Krievijas versija, kas norisinās desmitiem pasaules valstu.

Bērnu talantu šovam “Vislabākais!” tieša analoga nav, un jau pirmajām programmām bija ļoti augsti reitingi. Daudzējādā ziņā tas ir programmas vadītāja Maksima Galkina nopelns. Šovā piedalās bērni vecumā no 3 līdz 12 gadiem, kuri atšķirībā no “Slavas minūtes” dalībniekiem vienkārši demonstrē savas ekstraordinārās spējas sportā, radošumā vai zinātnē, nesacenšoties savā starpā. Šovs “Vislabākais!” tiks demonstrēts svētdienās. Jaunā sezonas pirmā programma 5. februārī pulksten 19:30. Šova devīze ir “Mēs atklājām dzimušos uzvarēt”.

Skatieties Pirmajā Baltijas kanālā sestdienās, pulksten 20:20 “Slavas minūtes” jubilejas sezonu un svētdienās, pulksten 19:30 šova “Vislabākais!” jauno sezonu ar Maksimu Galkinu un viņa talantīgajiem dalībniekiem.

Tiešo ēteru, kā arī PBK programmu atkārtojumus var noskatīties vietnē www.tvdom.tv.