PBK sāk populārā muzikālā šova ”Balss. Bērni” jaunās sezonas demonstrāciju!

web_GolosDeti_725x405px

No 17. februāra Pirmais Baltijas kanāls sāk projekta ”Balss. Bērni” ceturtās sezonas translāciju. Bērnu konkursa projekts tiek veidots pēc tādiem pašiem principiem kā pieaugušo. No tūkstoš dalības pieteikumiem muzikālā redakcija atlasīja pāris simtus viscienīgākos. Sākotnējās atlases rezultātā  uz aklo noklausīšanos bija pielaisti 120 izpildītāji vecumā no 7 līdz piecpadsmit gadiem.

Par komandu darbaudzinātājiem ceturtajā sezonā kļuvuši Dima Bilans, Njuša un Valērijs Meladze. Šova vadītājs nemainīgi būs harizmatiskais un ar lielisku humora izjūtu apveltītais Dmitrijs Nagijevs. Aizkulisēs, pirms mazo mākslinieku iznākšanas uz skatuves, viņam palīdzēs līdzvadītāja Svetlana Zeinalova, pazīstamās televīzijas žurnālistes māsa.

Dima Bilans: “Esmu priecīgs, ka jau ceturto sezonu pēc kārtas dodos šajā satraucošajā ceļojumā ”Balss. Bērni”. Pēc mana aizbildnībā esošā Daņas Plužņikova uzvaras iepriekšējā sezonā, izjūtu īpašu atbildību. Ar interesi un prieku gaidu darbu jaunās žūrijas sastāvā. Tā kā es esmu absolūts ilgdzīvotājs projektā, bet mani kolēģi ir jauniņie, dalīšos ar viņiem pieredzē! Tā kā žūrijas sastāva atjaunošana vienmēr piešķir šovam jaunas krāsas, jaunos darbaudzinātājus ļoti priecājos redzēt!”

”Aklo noklausīšanos” laikā mentori savu komandu sastāvā uzņems 15 dalībniekus. Sacensībās katru komandu sadalīs trijniekos, no kurām nākamajā posmā izies tikai viens dalībnieks. ”Cīņas laukumos” katras komandas vokālistu piecinieks cīnīsies par otru vietu finālā.

Skatieties Pirmajā Baltijas kanālā piektdienās, 21:10 muzikālā  šova ”Bērni. Balss” jaunās sezonas pirmizrādi ar atkārtojumu sestdienās, 14:40, ko kanāls organizē, lai mīļoto raidījumu varētu noskatīties arī mazie televīzijas skatītāji.

Tiešo ēteru, kā arī PBK programmu atkārtojumus iespējams skatīties portālā www.tvdom.tv.