«Atvērtais Mikrofons» gaida skatītāju jautājumus

Zubarev_ielugums_17x12cm_review1

Par godu informatīvi analītiskā radījuma “Aiz kadra” jubilejai, Pirmais Baltijas kanāls un Maskavas nams aicina skatītājus uz tikšanos «Atvērtais Mikrofons» ar žurnālistu Grigoriju Zubarevu, kas norisināsies 28. aprīlī plkst. 19:00 Maskavas namā.

2017. gada martā, ēterā iznāca 150tais pēc kārtas, iknedēļas informatīvi analītiskais raidījums “Aiz kadra”. Raidījums īsā laikā ieguva lielu skatītāju atbalstu un stabilu auditoriju. Skatītāji katru nedēļu var izbaudīt ironisku un bieži vien arī satīrisku vadīšanas stilu, kuru nodrošina programmas vadītājs  Grigorijs  Zubarevs.

Visus šos gadus žurnālists ir ievērojis galveno profesijas pamatprincipu – aizliegtās tematikas sabiedrībā nepastāv, cilvēki ir jāinformē un jādot iespēja apspriest pat visnepatīkamākos un sāpīgākos tematus, kas ir saistīti ar politisko varu un personāžiem, kuri ietekmē sabiedrības ikdienu. Viena no galvenajām Grigorija Zubareva programmas tēmām ir birokrātija, tas pat nav svarīgi vai tā ir vietējā vai Eiropas līmeņa birokrātija, svarīgi ir kā lēmumi ietekmē parasto cilvēku nākotni viņu pašu valstī.

Grigorija Zubareva  tikšanās ar skatītājiem – «Atvērtais Mikrofons» – ir  iespēja ne tikai uzdot  žurnālistam jautājumus, bet arī iepazīties ar radošu un iedvesmojošu personu. Pasākuma formātam nav politiskas nokrāsas – tā ir iespēja parunāties par dzīvi, satikt interesantus un pazīstamus priekš programmas cilvēkus, kuri arī piedalīsies šajā pasākumā.

«Atvērtā Mikrofona» vadītāja būs rakstniece Anna Čudinova.

Mēs gaidām skatītājus 28. aprīlī plkst. 19:00 Maskavas nama Lielajā zālē, Rīgā, Marijas ielā 7. Pasākums  ir nekomerciāls, ieeja  ir brīva.