Festivāls “Laima. Rendez vous. Jūrmala ‘17” tiešajā ēterā visas četras festivāla dienas!

laima_cover

Tikai Pirmā Baltijas kanāla (PBK) skatītājiem un TVDOM.tv abonentiem, būs ekskluzīva iespēja noskatīties visus “Laima. Rendez vous. Jūrmala ‘17” festivāla koncertus.  No 20. līdz 23. jūlijam, katru dienu plkst. 19:00, PBK pieslēgsies tiešraidē no “Dzintara” koncertzāles.

Arī šogad, pirms festivāla tiešraides, skatītājiem būs iespēja ieskatīties pa atslēgas caurumiņu festivāla sagatavošanās procesos un mēģinājumos speciāli sagatavotās Festivāla Dienasgrāmatās, ko šogad vadīs žilbinošā Maija Silova.

Starptautiskais festivāls “Laima. Rendez vous. Jūrmala”, pirmo reizi “Dzintaru” koncertzālē ieskanējās 2015. gadā. 2016. gadā festivāls jau bija izaudzis līdz četrām dienām, kur Laima Vaikule kopā ar saviem draugiem dāvāja neaizmirstamas emocijas un mūziku ne tikai klātesošajiem Dzintara koncertzālē, bet arī skatītājiem visā pasaulē caur televīzijas ekrāniem. Baltijas valstīs ekskluzīvas tiesības uz tiešraidi ir Pirmajam Baltijas kanālam un on-line televīzijas platformai www.tvdom.tv. Festivālam sekot līdzi varēs ne tikai Latvijas, bet arī Igaunijas un Lietuvas skatītāji. Pateicieties tvdom.tv, šogad skatītājiem būs iespēja vērot festivālu tiešraidē no jebkuras vietas un jebkuras ierīces, kā arī festivāls arhīvā būs redzams tieši TVDOM.tv. Šajā, 2017. gada festivāls solās būt neaizmirstams. Uz skatuves kopā ar Laimu Vaikuli kāps viņas draugi un domu biedri no Latvijas, Ukrainas, Gruzijas, Krievijas un citām valstīm, lai pieskandinātu “Dzintaru” koncertzāli un Jūrmalu.

Festivāls aizsākās pateicoties Laimas Vaikules personīgajai iesaistei un talantam. Būdama jūrmalniece, Laima vienmēr ar lepnumu ir nesus savas pilsētas vārdu un 2016. gadā saņēma godpilno titulu Goda Jūrmalnieks. Festivāla nosaukums iekļauj  sevī visu festivāla būtību (Rendez-vous – tulkojumā no franču valodas nozīmē “randiņš, tikšanās” vai ikdienā runājot randevu). Laima aicina savus draugus un kolēģus no visas pasaules, kā arī viņi paši uzrunā Laimu, lai norunātu gaidīto tikšanos, lai kopā uzstātos uz “Dzintaru” skatuves.

Festivālā esam dzirdējuši visdažādākos duetus kopā ar Laimu – Intars Busulis, Renārs Kaupes, Boriss Moisejevs, Nani Bregvadze, Verka Serdjučka un citi. 2016. gadā Laimai uz skatuves pievienojās tādi mākslinieki kā Grigorijs Ļepss, Maksims Galkins, Elena Vaenga, Kristina Orbakaite, Lolita, Edīte Pjeha, Stas Pjeha, Soso Pavliashvili, Marija Naumova, Olga Rajecka, grupa “VIA GRA”, “Serebro”, “MBAND”, “Vremja i Steklo”, “Musiqq” un daudzi citi.

Laima Vaikule: “Vasarā, man ļoti patīk uzņemt ciemiņus un rīkot ballītes. Jūrmala tādā ziņā ir ideāla vieta, un man ir tik daudz brīnišķīgu kolēģu, kuri piekrīt šim muzikālajam randevu Dzintaru koncertzālē. Līdzīgi kā pagājušajā gadā, dziedāšu es pati, mani viesi un jūs sagaida negaidīti dueti un trio. Tiekamies Jūrmalā!”