Sadarbības partnieri

 MASSmedia Mobilā TV „Rīgas Mikroautobusu Satiksmes” visos Rīgas jaunajos balti zilajos maršrutu mikroautobusos darbojas no 2014. gada aprīļa.

MASSmedia mobilā TV ir jauna TV komunikācijas platforma, kas mikroautobusa pasažieriem brauciena laikā nodrošina daudzpusīgu un noderīgu informatīvi izglītojošu programmu attālināti no centralizēta servera vadāmos mūsdienīgos un kvalitatīvos TV ekrānos. Šīs TV platformas saturs ir tuvināts klasiskajai televīzijai, un bagātināts ar sabiedriskajam transportam pielāgotu funkcionalitāti, nodrošinot apraidi visā šī sabiedriskā transporta darbības laikā.

Projektā izmantotā tehnoloģija sniedz iespēju, mikroautobusam tuvojoties kādam publiskam objektam, pārraidīt sižetus, kas ietver tieši ar konkrēto objektu saistītus produktu un cenu piedāvājumus u.c. informāciju par pasažieriem aktuālām priekšrocībām. Tādējādi šī platforma ir īpaši piemērota arī konkrētu, ģeogrāfiski fokusētu piedāvājumu izplatīšanai.

MASSmedia mobilā TV ir pirmais šāda formāta un kvalitātes mobilā TV projekts Latvijā, un kā reklāmas nesējas tas pieejams un piemērots gan lieliem, gan maziem biznesiem.

Vairāk informācijas www.massmedia.lv