Pirmā Baltijas Paka

 

Pirmā Baltijas Paka (PBP) šobrīd ir plašākā tematiskā TV kanālu paka Baltijā, kurā ir 25 kanāli dažādu žanru un interešu mīļotājiem – filmas un seriāli, sporta tiešraides, kanāli bērniem un jauniešiem, garšīgākie kulinārijas kanāli, interešu un dzīves stila TV kanāli!

PBP ir orientēta uz izklaides un izglītojošo saturu, bez politikas tēmām, un orientēta uz plašāko auditoriju, kas pilnībā nodrošina pieaugošo kvalitatīva satura pieprasījumu krievu valodā.

Pirmās Baltijas Pakas logo (.eps formātā): melnbalts / krāsains 

KANĀLI 

 

„Pirmais Baltijas kanāls” (PBK) ir Latvijā reģistrēts informatīvi izklaidējošs komerctelevīzijas kanāls visai ģimenei. PBK programmu pamatu veido no pasaules lielākajiem TV satura ražotājiem iepirktas vērienīgas un spilgtas pasaulē populārāko šovu adaptācijas, filmu un seriālu pirmizrādes, daudzveidīgas informatīvās, muzikālās, humora un citas autorprogrammas, kā arī Latvijas notikumu apskati ikvakara ziņu pārraidēs “Latvijas Laiks”, kas skatītākais ziņu raidījums krievu valodā, kurš ir veltīts tikai un vienīgi notikumiem Latvijā.

Kanāla logo (.ai formātā) «Первый Балтийский Канал»

Pirmā Baltijas Kanāla mājas lapa: www.1tv.lv

Pirmā Baltijas kanāla saturs bezmaksas arhīvā: www.TVDOM.tv

 

 

REN TV Baltic kanālu programmu veido satura iepirkumi, kas ir unikāli zinātniskie raidījumi, autorraidījumi un pētījumi, dokumentālie projekti, kā arī skatītāju iemīļoti projekti, kas ļauj uzlabot ikdienu, smieties līdzi skatītāju iesūtītiem video un katru nedēļas nogali seriāls vai filma piepildītām brīvdienām. REN TV Baltic ir saturs, kurš nav atrodam nevienā citā kanālā.

Kanāla logo (.ai formātā) «REN TV Baltic»

REN TV Baltic saturs bezmaksas arhīvā: www.TVDOM.tv 

 

 

NTV Mir Baltic raidījumu pamatu veido ziņas un analītiskās programmas, žurnālistu pētījumi, tiesvedības raidījumi, stila un interjera raidījumi, diskusijas par sociāli aktuāliem tematiem, kā arī Krievijā veidotās asa sižeta filmas un izmeklēšanas seriāli, kas savāc pie saviem ekrāniem tūkstošiem cilvēku.

Kanāla logo (.ai formātā) «NTV Mir Baltic»

NTV Mir Baltic saturs bezmaksas arhīvā: www.TVDOM.tv 

 

 

“Dom kino” – veiksmīgākais šobrīd populārā Krievijas kino kanāls ar plašu Krievijas filmu un top seriālu bāzi: vairāk nekā 3500 stundas no kvalitatīva mākslinieciskā satura krievu valodā. Tikai labākās Krievijā ražotās filmas un seriāli! Telekanāla ēterā labākās Krievijas filmas no “Mosfilm” kinostudijas zelta fonda un citām bijušās padomju savienības kinostudijām, kā arī jaunākās filmas un pēdējās desmitgades skaļākās kino pirmizrādes.

Kanāla imidža reklāma

Kanāla logo (.eps formātā): Дом Кино logo 

Kanāla mājas lapa: Дом Кино

 

 

Televīzijas kanāls, kurā redzami gan ārvalstu, gan Krievijā ražoti seriāli. Pēdējo gadu pašas interesantākās daudzsēriju  filmas. Dažādu žanru seriāli no vadošajām producentu grupām un studijām.

Kanāls HD kvalitātē! 

Vairāk par kanālu «КИНОСЕРИЯ»

Kanāla logo (.eps formātā) «КИНОСЕРИЯ»

 

 

Televīzijas kanāls, kurš piedāvā saviem skatītājiem gan ārzemju, gan Krievijas kulta kino meistardarbus. Aktieru un režisoru filmogrāfijas, filmas no labākajām kinostudijām pasaulē. Tas ir mikss  no dažādu žanru ievērojamākajām filmām.

Kanāls HD kvalitātē! 

Vairāk par kanālu «КИНОМИКС»

Kanāla logo (.eps formātā) «КИНОМИКС»

 


Televīzijas kanāls ar labākajām Krievijas un ārvalstu komēdijām. Kanāla ēterā ir vissmieklīgākās, jautrākās un aizraujošākās filmas no vadošajām filmu studijām. Pēdējo gadu šī žanra klasika un pēdējo gadu labākās komēdijas. Garantējam labu garastāvokli katru dienu!

Kanāls HD kvalitātē! 

Vairāk par kanālu «КИНОКОМЕДИЯ»

Kanāla logo (.eps formātā) «КИНОКОМЕДИЯ»

 

 

Televīzijas kanāls, kurā ir atrodami visi žanri no modernā krievu kino. Nozīmīgākās pēdējo gadu filmas, kuras ražotas Krievijā. Tie ir mīļākie aktieri un režisori, stāsti, kas neatstās jūs vienaldzīgus.

Kanāls HD kvalitātē! 

Vairāk par kanālu «НАШЕ НОВОЕ КИНО»

Kanāla logo (.eps formātā) «НАШЕ НОВОЕ КИНО»

 


Televīzijas kanāls, kurā atrodamas sen iemīļotās padomju laika un Krievijā ražotas filmas. Tās ir filmas no mūsu un mūsu vecāku bērnības.  Tas ir kino, kurš ir izturējis laika pārbaudi.

Vairāk par kanālu «РОДНОЕ КИНО»

Kanāla logo (.eps formātā) «РОДНОЕ КИНО»

 

 

Pats jaunākais un svaigākais tieši no kinoteātriem,  asa sižeta filmas, smieklīgas komēdijas un aizraujoši seriāli, kā arī ekskluzīvas intervijas ar kino un televīzijas zvaigznēm. Kanāls pārraida visu diennakti HD kvalitātē un bez reklāmas pauzēm!

Kanāla imidža reklāma!

Kanāla logo (.ai formātā) «ДОМ КИНО ПРЕМИУМ»

Kanāla «ДОМ КИНО ПРЕМИУМ» mājas lapa

 


Televīzijas kanāls, kura ēterā atradīsiet tikai Indijas kino. Filmas no Bolivudas “zelta kolekcijas”, kā arī mūsdienīgi hīti un kases grāvēji, prestižu filmu apbalvojumu laureāti un balvu ieguvēji. Viss, ko Indijas kino var piedāvāt, būs jūsu TV ekrānā!

Vairāk par kanālu «ИНДИЙСКОЕ КИНО»

Kanāla logo (.eps formātā) «ИНДИЙСКОЕ КИНО»

 


Kanāls, kuram viss ēters ir atvēlēts tikai un vienīgi boksam. Ekskluzīvas boksa cīņu tiešraides, kuros piedalās mūsu laika izcilākie vietējie un ārvalstu sportisti, izzinošas un analītiskas programmas, jaunākās ziņas un jaunākie notikumi no profesionālās boksa pasaules.

Vairāk par kanālu «БОКС ТВ»

Kanāla logo (.eps formātā)  «БОКС ТВ»

 

 

M-1 GLOBAL* turnīru tiešraides, informatīvas programmas, kurās piedalās M-1 līgas cīnītāji, Krievijas un ārvalstu MMA zvaigznes, slavenākie sportisti jauktajās cīņas mākslas jomā. Kā arī cīnītāju profili, intervijas un dokumentālās filmas, turnīru labākie momenti un tematiskās rubrikas.

Kanāls HD kvalitātē! 

Vairāk par kanālu «M-1 GLOBAL»

Kanāla logo (.eps formātā) «M-1 GLOBAL»

* kanāls būs pieejams tuvākajā laikā

 


Katru dienu komanda, kur mīl savu darbu – šefpavāri, kulinārijas blogeri, grāmatu autori, recepšu lapu autori, redaktori – stāsta par savu galveno aizraušanos savā dzīvē – par pārtikas produktiem, par ēdieniem, kas raisa gastronomisko iztēli. „КУХНЯ ТВ” programmas patiks visai ģimenei: gan vīrieši, gan sievietes, un pat bērni ēterā atradīs interesantus kulinārijas projektus, šovus, raidījumus un viegli spēs pagatavot gardākās receptes savā virtuvē.

Kanāls HD kvalitātē! 

Vairāk par kanālu «КУХНЯ ТВ»

Kanāla logo (.eps formātā) «КУХНЯ ТВ»

Kanāla «КУХНЯ ТВ» mājas lapa

 

 

Kanāls par ēdienu kā prestiža elementu un estētiskās baudas avotu, kanāls visiem, kuri ēdiena gatavošanu uzskata par mākslu. ”Телекафе” skatās uz nacionālo kultūru daudzveidību ar gardēžu acīm, cenšoties gūt emocijas caur garšas maņām.

Ievērojami profesionāļi nacionālajā, molekulārajā un autorvirtuvē, restorānu biznesā; labākie šefpavāri un konditori dalās savās gastronomiskajās atmiņās, kulinārajos iespaidos, virtuves noslēpumos. ”Телекафе” piedāvā intelektuālu pieeju gastronomijai un kulinārijai, jaunu skatījumu uz ēdienu, produktiem un maltīšu gatavošanas procesu.

Kanāla imidža reklāma!

Kanāla logo (.ai formātā) «ТЕЛЕКАФЕ»

Kanāla «ТЕЛЕКАФЕ» mājas lapa

 

 

Televīzijas kanāls visiem, kas mīl KVN. Augstākās līgas un Premjerlīgas spēles, festivāli no Jūrmalas un Sočiem, programmas par KVN, īpašie projekti, raidījumi, kurās piedalās KVN un Krievijas šovu biznesa zvaigznes. Kvalitatīvs humors un lielisks garastāvoklis visu dienu!

Vairāk par kanālu «КВН ТВ»

Kanāla logo (.eps formātā) «КВН ТВ»

 

 

Bērnu izglītojošais kanāls „O!” iedvesmo bērnu ziņkārību, veicina un attīsta vēlmi pēc zināšanām. Kanāla saturs paredzēts bērniem no 3 līdz 8 gadiem. Mūsu uzdevums ir pamodināt bērnā mīlestību pētot apkārtējo pasauli. Kopā ar mums bērni iemācīsies uzdot pareizos jautājumus un rast atbildes uz tiem.

Kanāla imidža reklāma!

Kanāla logo (.ai formātā) «O!»

Kanāla «O!» mājas lapa

 

 

Televīzijas kanāls ir spilgts kaleidoskops no labākajiem izglītojošajiem un izklaidējošajiem šoviem, mīļākajām filmām un multfilmām, jautrām viktorīnām un spēļu projektiem. Kanāls orientējas uz jaunākajiem skatītājiem – bērniem un pusaudžiem.

Kanāla imidža reklāma!

Kanāla logo (.ai formātā) «КАРУСЕЛЬ»

Kanāla «КАРУСЕЛЬ» mājas lapa

 

 

Unikāls vēsturiski-biogrāfisks kanāls par ievērojamu cilvēku dzīvi, par izcilām mūsdienu personībām un leģendāriem cilvēkiem pagātnē: aktieriem, sportistiem, mūziķiem, politiķiem, zinātniekiem. Katru dienu kanāla ēterā biogrāfiskas autorprogrammas, raidījumi par leģendāriem cilvēkiem un vēsturiski nozīmīgiem notikumiem, Krievijas un ārvalstu dokumentālie cikli, materiāli no nenovērtējami vērtīgiem Krievijas valsts Radio un televīzijas fonda un Pirmā kanāla vēstures arhīviem.

Kanāla imidža reklāma!

Kanāla logo (.ai formātā) «ВРЕМЯ»

Kanāla «ВРЕМЯ» mājas lapa

 


Iespaidi ir tepat blakus! Iedvesmojieties piedzīvojumiem. Kanāla projekti jums parādīs, kā jebkuru ceļojumu pa Krieviju un tuvējām ārzemēm padarīt gaišu un neaizmirstamu. Kanāla programmas runā ne tikai par dažādiem veidiem kā ir interesanti un aizraujoši pavadīt atvaļinājumu vai nedēļas nogali, bet arī par to, kā saņemt neaizmirstamas emocijas neaizbraucot tālu no mājām. Kanāla varoņi ir cilvēki, kas priecājas par katru dienu, zinot, ka jebkurš ceļojums vienmēr ir piedzīvojums.

Kanāla imidža reklāma!

Kanāla logo (.ai formātā) «ПОЕХАЛИ!»

Kanāla «ПОЕХАЛИ!» mājas lapa

 

 

Televīzijas kanāls par mūsdienu dizainu un vienkāršiem arhitektūriskiem risinājumiem, kas palīdzēs radīt komfortu mājās, vasarnīcā un birojā. Interjera dizaineri, arhitekti, celtnieki, ainavu speciālisti un citi profesionāļi, jums parādīs un pastāstīs kā visu ātri un viegli var paveikt savām rokām (DIY). ” БОБЁР” piedāvā  jaunas idejas celtniecībā ar ierobežotu budžetu, dārza un mājas labiekārtošanā, interjera veidošanā jūsu dzīvoklī, mājā, dārzā un pagalmā.

Kanāla imidža reklāma!

Kanāla logo (.ai formātā) «БОБЁР»

Kanāla «БОБЁР» mājas lapa

 

 

Ceļvedis jaunatnes kultūras pasaulē. Kanāla komanda zina visu par jaunās paaudzes svarīgākajām tendencēm, par dzīvi online un offline, par jaunākajām tehnoloģijām. Kanāla darbinieku vidējais vecums ir 22 gadi. TV kanālā: tikai jauno un aktuālo krievu mākslinieku klipi, kuru hiti iekaro hitparādes un savāc miljoniem skatījumus internetā un sociālajos tīklos, izklaides šovi, mūzikas topi, ziņas un intervijas ar zvaigznēm, videoblogi.  #ЯмузыкаПервого

Kanāla imidža reklāma!

Kanāla logo (.ai formātā) «МУЗЫКА ПЕРВОГО»

Kanāla «МУЗЫКА ПЕРВОГО» mājas lapa

 

 

Kanāls, kurā visu dienu varēsiet skatīties populārākos televīzijas sēriālus, televīzijas filmas un NTV kanāla telenoveles, tādas kā “Muhtara atgriešanās” («Возвращение Мухтара»), “Karpovs” («Карпов»), “Pjatņickijs” («Пятницкий»), “Šefs” («Шеф»), “Gluharjovs” («Глухарь»), “Laulātie” («Супруги»), “Pludmale” («Пляж»), “Mežonis” («Дикий») un daudzas citas. Nākotnē kanāls plāno savu ekskluzīvo tematisko saturu – intervijas ar aktieriem, seriālu un filmu jaunumi, kadri no filmēšanas laukiem un daudz ko citu.

Kanāla logo (.ai formātā) НТВ Сериал

 

 

Kanāls, kurā ir apkopoti labākie tiesvedība, juridisko jautājumu un izmeklēšanas žanra raidījumi un dokumentālie projekti! Ēterā jūs redzēsiet tiesas sēdes šovus, pētniecisko žurnālistiku, publicistiku, dokumentālos un realitātes TV šovus, tādus kā, „Zvērināto tiesa” («Суд присяжных»), „Līdz tiesai” («До суда»), „Prokurora pārbaude” («Прокурорская проверка»), „Tiesu detektīvs” («Судебный детектив») un daudzus citus projektus.  Katru dienu kanālā ir arī informatīvās programmas “ČP” («ЧП») izlaidumi.

Kanāla logo (.ai formātā) НТВ Право

 

 

Kanāls par dzīves stilu! “Mājokļa jautājums” («Квартирный вопрос»), “Vasarnīca” («Дачный ответ»), “Brauksim, ēdīsim!” («Поедем, поедим!»), „Viņu paražas” («Их нравы»), „No sieviešu skatu punkta” («Женский взгляд»), „Es tievēju” («Я худею»)  – šie un daudzi citi kanāla projekti atspoguļo visas mūsdienīga cilvēka dzīves sastāvdaļas. Kanāla programmā ir iekļauti raidījumi par ceļojumiem, mājas dizainu, mājokļa uzlabošanu, kulināriju, veselīgu dzīvesveidu un psiholoģiju, dokumentālie projekti un daudz citas vērtīgas informācijas, ka padara mūsu ikdienu pilnvērtīgāku.

Kanāla logo (.ai formātā) НТВ Стиль

 

Vairāk informācijas: 

TEM LV (TV kanālu izplatīšana):
Valentīns Kurmangalievs
Tālr.: +371 67311004
E-mail: Valentin.Kurmangaliev@1tv.lv