Kanālu izplatīšana

SIA „TEM LV” ietilpst mediju koncernā „Baltijas Mediju Alianse” un ir virknes populāru televīzijas kanālu oficiālais izplatītājs Latvijas Republikā. Tie ir: „Pirmais Baltijas kanāls” (PBK), „NTV Mir Baltic”, „REN TV Baltic” (telekanāla „REN TV” Baltijas versija), „Pirmais Baltijas muzikālais kanāls”, kā arī „Цифровое телесемейсто” kopas televīzijas kanāli „Дом Кино”, „Время”, „Карусель”, „Музыка Первого”, „Телекафе”.

Kompānijas „TEM LV” galvenie darbības virzieni ir minēto TV kanālu izplatīšana un to interešu pārstāvniecība Latvijas Republikā.

Savas pastāvēšanas laikā uzņēmums iekarojis stabilas tirgus pozīcijas. Augsti reitingotu, saturiski kvalitatīvu un daudzveidīgu kanālu pārstāvniecība dod iespēju ne tikai noturēt esošo skatītāju loku, bet arī uzturēt skatītāju intereses dinamisku pieaugumu.

Tematisko TV kanālu kopas „Цифровое телесемейсто” kanāli vairākkārt saņēmuši prestižas Eiropas un Krievijas balvas. Tā 2011. gada novembrī Venēcijā tika pasniegtas statuetes tematiskās televīzijas nozarē HOT BIRD TV AWARDS. Balvu nominācijā „Labākais bērnu kanāls” ieguva bērnu un jauniešu mērķauditorijai adresētais „Карусель”. 2012. gada februārī Maskavā ciparu televīzijas nozarē kā labākais filmu kanāls balvu ieguva „Дом кино”, bet par labāko dzīvesstila kanālu tika atzīts „Телекафе”. Līdzīgi panākumi tika atkārtoti arī 2013. gadā un 2014. gadā. Būtiski, ka uzvarētājus izvēlējās ne tikai žūrija, bet arī ierindas skatītāji.

„TEM LV” darbības nozīmīgākā sastāvdaļa ir ilgtermiņa profesionālajā pieredzē balstīta sadarbība ar kabeļu ciparu TV, kabeļu analogās TV, IP-TV un satelītelevīzijas operatoriem.

Maksas televīzijas tirgus attīstība, kas centrējas uz interaktivitāti un satura personalizāciju, ievieš korekcijas mūsdienu skatītāju uzvedības paradumos. Strauji mainīgajos tirgus apstākļos „TEM LV” īsteno konkurētspējīga piedāvājuma politiku.

Kino Māja. Kino ar skatu uz Slavenībām

Kino Māja (Дом кино) – kanāls īsteniem krievu kinematogrāfijas cienītājiem.

Visu diennakti lieliskā kvalitātē visas pasaules skatītājiem – labākās krievu režisoru filmas, kases grāvēji, kinofestivālu godalgotās filmas, kinomatogrāfijas klasika, jauni kino autordarbi, kā arī paši svaigākie seriāli.
Unikāli piedāvājumi no Kino Mājas – tematiskās filmu retrospekcijas, kuras novērtē un pulcē plašu kinomākslas cienītāju pulku. Kanāla programma tiek veidota, ņemot vērā aktieru un režisoru dzimšanas dienas, mākslinieku sasniegumus, kā arī novērtējot personības, kuras ir iegājušas Krievijas kinematogrāfijas vēsturē.
Katru gadu kanāls piedāvā desmitiem jaunumu. Tās ir pirmizrādes, kuras citos kanālos nav iespējams noskatīties.

Kino Māja – 24 stundas diennaktī nebeidzama filmu apraide!

Televīzijas kanāls Karuselis – tas ir spilgts kaleidoskops no labākajiem izglītojošajiem un izklaidējošajiem šoviem, mīļākajām filmām un multfilmām, jautrām viktorīnām un spēļu projektiem.

Kanāls orientējas uz jaunākajiem skatītājiem – bērniem un pusaudžiem.
Neskatoties uz kanāla nelielo vecumu, Karuselis jau ir nopelnījis lielu popularitāti savā mērķauditorijā, īpaši pateicoties tādiem projektiem kā: “Sports – tā ir zinātne”, “Viss, ko jūs vēlējāties zināt, bet baidījāties jautāt”, “Olimpieši”, “Sliņķu zeme”, “100 idejas draugiem”, “Zemūdens konts”, “Mājas darbu glābšanas komanda” un daudziem citiem.

Pirmā Mūzika.

Pirmā Mūzika – tie ir labākie videoklipi, dzīvie koncerti, hīti 24 stundas diennaktī vislabākajā kvalitātē. Tas ir visplašākais krievu mūzikas spektrs – no estrādes līdz klasiskajam rokam, no jauniešu hitiem līdz pārbaudītām vērtībām.

Kanāls sadarbojas ar vadošajām producentu kompānijām, kas ļauj papildināt mūzikas video bibliotēku katru dienu.

Visos stilos un visos virzienos. Pirmā Mūzika.

 

Telekafe. Garšīgu pirmizrāžu kanāls

Telekafe – kanāls par ēdienu kā prestiža elementu un estētiskās baudas avotu, kanāls visiem, kuri ēdiena gatavošanu uzskata par mākslu. Telekafe skatās uz nacionālo kultūru daudzveidību ar gardēžu acīm, cenšoties gūt emocijas caur garšas maņām.

Ievērojami profesionāļi nacionālajā, molekulārajā un autorvirtuvē, restorānu biznesā; labākie šefpavāri un konditori dalās savās gastronomiskajās atmiņās, kulinārajos iespaidos, virtuves noslēpumos. Telekafe piedāvā intelektuālu pieeju gastronomijai un kulinārijai, jaunu skatījumu uz ēdienu, produktiem un maltīšu gatavošanas procesu.
Telekafe atklās jums dzīves garsīgo pusi!

Telekafe. Kanāls ar garšu!

Laiks. Viss par ievērojamiem cilvēkiem!

Laiks — unikāls vēsturiski-biogrāfisks kanāls par ievērojamu cilvēku dzīvi, par izcilām mūsdienu personībām un leģendāriem cilvēkiem pagātnē: aktieriem, sportistiem, mūziķiem, politiķiem, zinātniekiem.
Katru dienu kanāla Laiks ēterā – biogrāfiskas un autorprogrammas, raidījumi par leģendāriem cilvēkiem un vēsturiski nozīmīgiem notikumiem, Krievijas un ārvalstu dokumentālie cikli, materiāli no nenovērtējami vērtīgiem Krievijas valsts Radio un televīzijas fonda un Pirmā kanāla vēstures arhīviem.
2009. gadā kanāls „Laiks” tika apbalvots ar visprestižāko Eiropas prēmiju satelīttelevīzijas jomā Hot Bird TV Award kā „Labākais dokumentālais kanāls”. Nacionālās prēmijas žūrija satelīttelevīzijas, kabeļtelevīzijas un interneta televīzijas jomā „Zelta stars” 2010. gadā par labāko raidījuma vadītāju atzina Oļegu Ņesterovu, kura autorprogrammas skatāmas kanālā „Laiks”.

Laiks – vēsture un ievērojamu cilvēku dzīve!